Bilgi ve deneyimden gelen başarı...

Mesleki ve etik değerler çerçevesinde müşterilerimizin ekonomik yapılarını kavramak, düzenlemek ve geliştirmek için uzun yıllar sonucunda oluşan deneyimimizle hareket ediyoruz. Dinamik yasal mevzuatları dikkatle takip ederek, müşterilerimizin güncel piyasada kötü sürprizlerle mağduriyet yaşamadan ilerlemesi konusunda üzerimize düşen sorumlulukları “güven”, “süreklilik” ve “özen” ilkeleriyle yerine getiriyoruz. Bu noktada, müşterilerimiz için ulaşılabilir ve hızlı geri dönüş sağlayan bir danışmanlık dinamiği oluşturuyoruz.

Cemil Erdağı Mali Müşavirlik Ofisi çatısı altında birçok öncü şirkete verdiğimiz mali müşavirlik ve muhasebe danışmanlığı hizmetlerimizi, çözüm odaklı bakış açımızın bir sonucu olarak oluşan müşteri memnuniyetiyle her geçen gün daha geniş bir portföye yayıyoruz. Sunduğumuz servisler hakkında daha detaylı bilgi için hizmetlerimiz sayfamızı ya da bizimle iletişime geçerek randevu almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Özgeçmiş

Mali Müşavir Cemil Erdağı, 1974 yılı KARS doğumludur. Yaklaşık 20 yıllık bir sektörel deneyimi olan Cemil Erdağı, 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Mesleğinin eğitim ve gelişimini İmalat, İthalat, İhracat Muhasebesi, Devlet Teşvikleri ve Sosyal Güvenlik mevzuatı üzerine yapmıştır. Mali Müşavirlik belgesini kazandığı 2005 yılından bu yana çeşitli alanlarda eğitmenlik görevleri üstlenmiş; Enflasyon Muhasebesi, Maliyet Muhasebesi, İthalat ve İhracat Muhasebesi gibi konularda eğitimler vermiştir. 1996-2007 yıllarını bağımlı olarak çalışan Erdağı, 2008 yılından bu yana bağımsız olarak faaliyet göstermektedir.

Seyahat etmek, futbol oynamak ve Eğitim Kurumlarına gönüllü danışmanlık yapmak hobileri arasında yer alıyor.